تور مجازی گوگل - ثبت مکان در گوگل - ثبت مغازه در نقشه گوگل

تور مجازی گوگل، به مکان های واقعی مجازی سفر کن و 360 درجه ببین!

اگر صاحب دفتر کار، فروشگاه، کارگاه، کارخانه یا هر نوع کسب و کار فیزیکی هستید، ثبت آن در گوگل و نقشه گوگل با اطلاعات تماس و تصاویر آن فوق العاده ضروری و نقش کلیدی در معرفی بیزینس شما در اینترنت خواهد داشت.

خدمات تور مجازی

ثبت کسب و کار در گوگل

با ثبت کسب و کار خود در گوگل با هر بار جستجوی مردم اطراف و نزدیک به شما در موتور جستجوری گوگل یا نقشه گوگل دیده و مراجعین بیشتری جذب کنید.

اصلاح مشخصات و لوکیشن

احتمال تغییر موقعیت مکانی در نقشه، اطلاعات تماس، تصاویر، وب سایت و … در هر زمان وجود دارد که بدون هیچ دغدغه ای این تغییرات را برایتان اعمال می‌کنیم.

عکاسی 360 درجه

یکی از جذاب ترین قسمت تور مجازی هر کسب و کاری تصاویر 360 درجه است که کاربر حس آشنایی، حضور و اطمینان بیشتر قبل از مراجعه حضوری را بدست می‌آورد.

افزایش بازدید در تور مجازی گوگل

افزایش بازدید و جذب مشتری

اگر مخاطبین و مشتریان شما از وجود فروشگاه و کسب و کارتان اطلاعی نداشته باشند ابتدا در گوگل یا نقشه گوگل جستجو خواهند کرد تا به بیزینس شما دست پیدا کنند و تنها کافیست در گوگل حضور داشته باشید و از خدمات تور مجازی برای دیده شدن و افزایش بازدیدکننده استفاده کنید.

تسهیل در مسیریابی و اطلاعات

تجربه کاربری و تجربه خرید مشتریان از کسب و کار شما بسیار مهم است و با توجه به بدیهی بودن استفاده از امکانات دنیای اینترنت به این امر خواهیم رسیده ایم که برای بهبود تجربه مراجعین باید قابلیت مسیریابی سریع توسط گوگل مپ، ویز و سایر مسیریاب های ایرانی و خارجی فراهم باشد.

ثبت کسب و کار در مسیریاب
نمونه تصویر تور مجازی 360 درجه

واقعی ببین و در لحظه سفر کن

داشتن یک پیش نمایش از محلی که احتمال حضور در آینده وجود دارد به تجربه کاربری مشتریان می‌افزاید و با تکنولوژی تصاویر 360 درجه که حس سفر مجازی به مکان مورد نظر را القا می کند مراجعین خود را آسوده خاطر کنید که یک تجربه دلنشین از رفت و آمد به کسب و کارتان داشته باشد.

چرا تور مجازی با وبسازش ؟

مشاوره رایگان

ارائه مشاوره خدمات تور مجازی و عکاسی 360 درجه بعد از بررسی کسب و کار.

بهبود نرخ تبدیل

مشاهده ابعاد کسب و کار، که منجر به کاهش زمان تصمیم گیری در مشتریان می‌شود.

امتیاز در گوگل

تسهیلات و سرویس های ویژه برای کسب کارهایی که از خدمات تور مجازی گوگل استفاده می کنند.

تبلیغ رایگان و دائمی

کسب و کارهایی مانند باربری ها، خشکشویی ها، تعمیرگاه ها و … مشتریان بسیاری جذب میکنند.

تعرفه و امکانات

ثبت کسب و کار
750هزار تومان
  • ایجاد موقعیت در نقشه گوگل
  • درج مشخصات و تصاویر
  • مشاهده در مسیریاب های داخلی
عکاسی 360 درجه
850هزار تومان
  • عکاسی با کیفیت 4K
  • قیمت برای یک نقطه
  • 3 نقطه 650 و 6 نقطه 450

سوالات متداول

کیفیت معرفی برند و کسب و کارتان بالاتر رفته و سهولت در دسترسی سریع مراجعین ایجاد خواهد شد که در نتیجه تمامی ابعاد با یک کانال و روش تبلیغاتی ای طرف هستیم که کاربردهای بسیاری برایمان دارد.

بله، با توجه به تکنولوژی فراهم شده توسط گوگل، پس از قرار گرفتن تور مجازی کسب و کار شما در بستر نقشه گوگل، می‌توانید خروجی پروژه را در وب سایت و سایر شبکه های اجتماعی کسب و کار خودتان به کار برده و از مخاطبین دعوت کنید که به صورت مجازی وارد کسب و کار شما شده و از نزدیک نمای داخلی و ابعاد دیگر آن را مشاهده کنند.

در صورتی که رضایت کامل از کارمندان یا افراد حاضر در کسب و کار را دارید، این امکان فراهم است اما پیشنهاد می‌کنیم عکاسی در ساعات کم تردد صورت بگیرد تا افراد در تصویر ثبت نشده و مانع کسب شما در مدت زمان اجرای تور مجازی نشود.

قطعا با تمیز و مرتب کردن فضای داخلی کسب و کار خود کمک شایانی به اجرای بهتر و سریع‌تر عملیات عکاسی و اجرای تور مجازی می کنید. چیدمان و دکوراسیون مرتب و تمیز زیبایی تصاویر نهایی را بیشتر خواهد کرد ولی به یاد داشته باشید که هدف از اجرای تور مجازی گوگل این است که مشتریان در یک روز معمولی با مراجعه حضوری به کسب و کارتان دقیقا همان چیزی را که در اینترنت دیده بودن، مشاهده کنند.

پس از آماده کردن همه موارد از سمت شما، پروسه عکاسی حداکثر نیم ساعت زمان برده و طی مراحل بعدی که خارج از محل کسب و کار شما و توسط ما انجام می شود چند روزی زمان نیاز دارد و پس از ارسال اطلاعات نهایی در گوگل، بین یک تا چند روز طول می‌کشد تا اطلاعات کسب و کارتان واقعیت سنجی و تایید نهایی شود.

از مشاوره رایگان ما با شماره تماس زیر ارتباط بگیرید.
021-28429220