آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسازش

فروشگاه اینترنتی قلب کسب‌و‌کار شماست‌ صاحب یک فروشگاه آنلاین حرفه‌ای شوید.

فروشگاه اینترنتی شما ویترین مجازی محصولات فروشگاه شماست کسب و کار خود را همیشه در دسترس و آنلاین نگه دارید.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی انواع فروشگاه

فروشگاه محصولات فیزیکی

فروشگاه آنلاین، شعبه دوم و ضروری از ویترین محصولات شما در بستر اینترنت برای دسترسی سریع و آسان مشتریان به کالا و خدمات شما با امکانات عالی.

فروشگاه محصولات مجازی

فروش آنلاین دوره مجازی، برگزاری وبینار آنلاین، آزمون آنلاین و … بخشی از قابلیت های ممکن برای داشتن یک آموزشگاه آنلاین حرفه ای برای مدرسان و …

فروشگاه چند منظوره

تمامی امکانات یک وب سایت شرکتی به همراه تمام امکانات یک فروشگاه آنلاین محصولات فیزیکی و مجازی به علاوه سایر قابلیت های افزوده در یک پکیج فوق العاده.

طراحی سایت با امنیت بالا

سپر امنیتی قدرتمند فروشگاه

lockدیگه به این آسونی ها هک نمی‌شی!

امنیت هیچ سیستمی را نمی‌توان 100% تضمین کرد، اما وبسازش برای هر فروشگاه اینترنتی که خلق می‌کند یک سپر امنیتی قدرتمند ایجاد کرده تا راه نفوذ آسان را ببندد و حتی در این صورت تدابیر خوبی برای بازگردانی سریع فروشگاه به زمان قبل از نفوذ در نظر گرفته شده.

نمایش صحیح در تمام نمایشگرها

از نمایشگر ساعت مچی تا تلویزیون شهری

یک فروشگاه اینترنتی استاندارد باید قابلیت نمایش صحیح و بهینه در تمام نمایشگر ها از موبایل و تبلت گرفته تا  دسکتاپ و تلویزیون در ابعاد مختلف را داشته باشد چرا که مخاطبان از دستگاه های متفاوتی برای مشاهده فروشگاه آنلاین استفاده می‌کنند.

طراحی سایت واکنشگرا
طراحی وب سایت پرسرعت

سرعت بارگذاری بسیار بالا

اینقدر سـریــــع که متوجه نشدم کی باز شد!

مراجعه کنندگان به فروشگاه آنلاین محدودیت زمانی دارند و باید در زمان کوتاه به اطلاعات یا خدماتی که به دنبال آن هستند دست پیدا کنند و اگر فروشگاه سرعت لود خوبی نداشته باشد کاربر آن را ترک خواهد کرد و جالب است که بدانید تمام پروژه های طراحی شده وبسازش زیر 4 ثانیه کاملا بارگذاری می شوند.

چرا وبسازش ؟

مشاوره رایگان

ارائه نقشه راه بعد از سنجش وضعیت و اهداف کسب و کارتان.

اپلیکیشن رایگان

اپلیکیشن اندروید فروشگاه تان با امکان انتشار در گوگل پلی (پلن تجاری و پیشرفته).

پشتیبانی رایگان

یک تا سه ماه پشتیبانی قدرتمند 3 بعدی بعد از تحویل فروشگاه آنلاین تان.

آموزش رایگان

یاد میگیرید چطور فروشگاه خود را مدیریت کنید و محتوای آن را تغییر دهید.

تعرفه و امکانات

سوالات متداول

تمام پروژه های طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی وبسازش با استفاده از سیستم WordPress ایجاد و توسعه داده می‌شوند که بهترین و قوی ترین سیستم ساخت سایت در دنیا محسوب می‌شود و ساختار بسیار پیشرفته ای دارد که برای توسعه نامحدود 95% کسب و کارها کاملا مناسب است.

همچنین دارای پیشخوان مدیریت به زبان فارسی و تمام زبان های دنیا می‌باشد.

تمام کسب و کارهای موفق که به درآمدهای سرشار و بالایی دست پیدا کردند یک نقطه مشترک به نام وب سایت دارند و با استفاده از سیستم سازی و استراتژی های فوق العاده ای که تنها در بستر یک وبسایت امکان پیاده سازی وجود دارد کسب و کارشان را هر روزه قدرتمندتر نموده و توسعه دادند و احتمالا بدانید یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام که بنای آن برای سرگرمی مخاطبان بوده و محدودیت های بسیاری هم دارد چطور می‌تواند باعث پیشرفت شما شود؟ خصوصا وقتی به این مسئله فکر کنیم که مالکیت تحت یک شرکت دیگری است و آنها هستند که می‌توانند اکانت ما را کنترل یا مسدود کنند در حالی که تمام مالکیت یک وب سایت متعلق به خودتان است و هیچ کسی نمی‌تواند بر روی آن تاثیری بگذارد!

پیشنهاد وبسازش در خصوص شبکه های اجتماعی فعالیت هر روزه در آن ها و هدایت مخاطبان به وب سایت است.

در حین یا پس از عقد قرارداد از شما به عنوان کارفرما مواردی همچون اطلاعات حقیقی برای ثبت دامین، هاست و ساخت تمام حساب های کاربری به نام خودتان و محتوای زمینه کاری‌تان برای درج در وب سایت نیاز هست که همگی آنها زمان بسیار اندکی از شما خواهد گرفت و سپس روند طراحی و ساخت وب سایت شما آغاز خواهد شد.

پس از تحویل وب سایت، آموزش های لازم جهت مدیریت وب سایت و اعمال تغییرات مورد نظر ارائه می‌شوند تا بتوانید به سادگی وب سایت و محتوای آن را مدیرت نمایید و در صورت هرگونه مشکل و یا سوالی از تیم پشتیبانی وبسازش می‌توانید کمک بگیرید.

%60 مبلغ کل پروژه ابتدا دریافت و پس از بالا آمدن و تکمیل وب سایت از جانب ما الباقی دریافت و پروژه تحویل می‌گردد و سپس وارد مرحله پشتیبانی قرار می‌گیرد.

قطعا پس از همکاری با وبسازش کارشناسان ما شما را در جریان پر بازخورد ترین روش های قابل انجام بر روی وب سایت‌تان که یکی از بهترین آنها تبلیغات در گوگل است خواهند گذاشت که این خدمات نیز توسط وبسازش انجام می‌شود.

از مشاوره رایگان ما با شماره تماس زیر ارتباط بگیرید.
021-28429220