آموزش طراحی وب سایت؛ سریع، کاربری و بدون کدنویسی

یادگیری طراحی وب سایت با وردپرس می‌تواند برای هر فردی که به دنبال یادگیری طراحی وب باشد، بسیار مفید و کارآمد باشد. وردپرس یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتواست که بسیاری از وب سایت‌های معتبر از آن استفاده می‌کنند. با یادگیری طراحی وب سایت با وردپرس، می‌توانید به راحتی وب سایت‌هایی با طراحی حرفه‌ای و قابل اعتماد ایجاد کنید. همچنین، با استفاده از افزونه‌ها و پوسته‌های مختلف وردپرس، می‌توانید ظاهر و عملکرد وب سایت خود را بهبود بخشید و باعث افزایش بازدید و ارزش افزوده آن شوید. به همین دلیل، یادگیری طراحی وب سایت با وردپرس برای افرادی که به دنبال شغلی در زمینه طراحی وب سایت هستند یا برای افرادی که به دنبال ایجاد یک وب سایت شخصی هستند، بسیار پربار و مفید است.

سرفصل و توضیحات دوره

1. راه اندازی سایت

آموزش و یادگیری مبانی طراحی سایت، انتخاب نام  و ثبت دامین، تهیه هاست، نصب وردپرس، اعمال تنظیمات اولیه و کار با اجزای پیشخوان مدیریت وردپرس.

2. طراحی صفحات

یادگیری مبانی اولیه طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری، نحوه انتخابو تنظیم قالب بر روی وردپرس، طراحی صفحه اصلی با صفحه ساز و ریسپانسیو سازی سایت.

3. توسعه سایت

آموزش افزودن امکانات دلخواه به وب سایت مانند؛ کانفیگ امنیتی، افزایش سرعت بارگذاری، پشتیبان گیری، شخصی سازی استایل ظاهری و کار با فرم ساز ها.

warningاین دوره برای هر کسی نیست!

این دوره مناسب شما نیست اگر...

  • قصد کسب درآمد یک شبه و نجومی دارید
  • می‌خواهید بدون ایجاد ارزش افزوده به نتیجه یا درآمد برسید
  • علاقه ای به دنیای دیجیتال مارکتینگ و درآمد آنلاین ندارید
  • فکر می‌کنید فقط از روش های سنتی و پیچیده باید درآمد کسب کرد و دیده شد
lockاین آموزش دقیقا برای شما ساخته شده!

این دوره مناسب شماست چون...

  • می‌خواهید به عنوان طراح سایت کسب درآمد کنید
  • میخواهید با حقوق عالی به عنوان طراح سایت در یک شرکت استخدام شوید
  • به دنبال روش های عجیب و غریب برای پیشرفت و کسب درآمد نیستید
  • می‌خواهید کسب و کار آنلاین خودتان را راه اندازی و مدیریت کنید

سوالات متداول

تمام پروژه های طراحی سایت وبسازش با استفاده از سیستم WordPress ایجاد و توسعه داده می‌شوند که بهترین و قوی ترین سیستم ساخت سایت در دنیا محسوب می‌شود و ساختار بسیار پیشرفته ای دارد که برای توسعه نامحدود 95% کسب و کارها کاملا مناسب است.

همچنین دارای پیشخوان مدیریت به زبان فارسی و تمام زبان های دنیا می‌باشد.

تمام کسب و کارهای موفق که به درآمدهای سرشار و بالایی دست پیدا کردند یک نقطه مشترک به نام وب سایت دارند و با استفاده از سیستم سازی و استراتژی های فوق العاده ای که تنها در بستر یک وبسایت امکان پیاده سازی وجود دارد کسب و کارشان را هر روزه قدرتمندتر نموده و توسعه دادند و احتمالا بدانید یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام که بنای آن برای سرگرمی مخاطبان بوده و محدودیت های بسیاری هم دارد چطور می‌تواند باعث پیشرفت شما شود؟ خصوصا وقتی به این مسئله فکر کنیم که مالکیت تحت یک شرکت دیگری است و آنها هستند که می‌توانند اکانت ما را کنترل یا مسدود کنند در حالی که تمام مالکیت یک وب سایت متعلق به خودتان است و هیچ کسی نمی‌تواند بر روی آن تاثیری بگذارد!

پیشنهاد وبسازش در خصوص شبکه های اجتماعی فعالیت هر روزه در آن ها و هدایت مخاطبان به وب سایت است.

در حین یا پس از عقد قرارداد از شما به عنوان کارفرما مواردی همچون اطلاعات حقیقی برای ثبت دامین، هاست و ساخت تمام حساب های کاربری به نام خودتان و محتوای زمینه کاری‌تان برای درج در وب سایت نیاز هست که همگی آنها زمان بسیار اندکی از شما خواهد گرفت و سپس روند طراحی و ساخت وب سایت شما آغاز خواهد شد.

پس از تحویل وب سایت، آموزش های لازم جهت مدیریت وب سایت و اعمال تغییرات مورد نظر ارائه می‌شوند تا بتوانید به سادگی وب سایت و محتوای آن را مدیرت نمایید و در صورت هرگونه مشکل و یا سوالی از تیم پشتیبانی وبسازش می‌توانید کمک بگیرید.

%60 مبلغ کل پروژه ابتدا دریافت و پس از بالا آمدن و تکمیل وب سایت از جانب ما الباقی دریافت و پروژه تحویل می‌گردد و سپس وارد مرحله پشتیبانی قرار می‌گیرد.

قطعا پس از همکاری با وبسازش کارشناسان ما شما را در جریان پر بازخورد ترین روش های قابل انجام بر روی وب سایت‌تان که یکی از بهترین آنها تبلیغات در گوگل است خواهند گذاشت که این خدمات نیز توسط وبسازش انجام می‌شود.

از مشاوره رایگان ما با شماره تماس زیر ارتباط بگیرید.
09202205415