تدریس خصوصی و گروهی طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ

طراحی یک وب سایت حرفه ای، بهترین پیشنهاد برای معرفی و فروش محصولات، خدمات و … است که باید به دست یک تیم دلسوز و متخصص انجام شود تا به ثمر و نتیجه برسد، وبسازش این مسیر را برایتان هموار می کند.

خدمات آموزشی

آموزش خصوصی

تعامل با مخاطبان، برندینگ، معرفی و ارائه خدمات و درج اطلاعات لازم برای مشتریان به جای افزایش نیروی بیشتر جهت پاسخگویی به مشتریان.

آموزش آنلاین

برندسازی شخصی، تعامل با مخاطبان، رزومه، گالری و دیگر امکانات از مزایای طراحی سایت برای پزشکان، نوسندگان، ورزشکاران، هنرمندان است.

کارگاه آموزشی

فروشگاه فیزیکی‌تان را تبدیل به فروشگاه اینترنتی نموده و با کلی امکانات جذاب، استراتژی‌های بسیاری برای فروش محصولات خود تعریف کنید.

طراحی سایت واکنشگرا

آموزش طراحی سایت و فروشگاه

یک وب سایت استاندارد باید قابلیت نمایش صحیح و بهینه در تمام نمایشگرها از موبایل و تبلت گرفته تا  دسکتاپ و تلویزیون در ابعاد مختلف را داشته باشد چرا که مخاطبان سایت از دستگاه های متفاوتی برای مشاهده وب سایت استفاده می‌کنند.

آموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ

امنیت هیچ سیستمی را نمی‌توان 100% تضمین کرد، اما وبسازش برای هر وب سایتی که خلق می‌کند یک سپر امنیتی قدرتمند ایجاد کرده تا راه نفوذ آسان را ببندد و حتی در این صورت تدابیر خوبی برای بازگردانی سریع سایت به زمان قبل از نفوذ در نظر گرفته شده.

طراحی سایت با امنیت بالا
طراحی سایت پرسرعت

آموزش توسعه کسب و کار

مراجعه کنندگان به سایت محدودیت زمانی دارند و باید در زمان کوتاه به اطلاعات یا خدماتی که به دنبال آن هستند دست پیدا کنند و اگر وب سایت سرعت لود خوبی نداشته باشد کاربر وبسایت را ترک خواهد کرد و جالب است که بدانید تمام پروژه های طراحی شده وبسازش زیر 4 ثانیه کاملا بارگذاری می شوند.

چرا وبسازش ؟

مشاوره رایگان

ارائه نقشه راه بعد از سنجش وضعیت و اهداف کسب و کارتان.

ارائه نرم افزار

اپلیکیشن اندروید وب سایت‌تان با امکان انتشار در گوگل (پلن تجاری).

پشتیبانی رایگان

یک تا سه ماه پشتیبانی قدرتمند 3 بعدی بعد از تحویل وب سایت‌تان.

جلسه اول هدیه

با یادگیری وب سایت خود را مدیریت کنید و محتوای آن را تغییر دهید.

تعرفه و امکانات

تدریس آنلاین
2میلیون تومان
  • برای 3 جلسه 3 ساعته
  • آموزش در حوزه خدمات وبسازش
کارگاه آموزشی
8میلیون تومان
  • برای 7 جلسه 3 ساعته
  • آموزش در حوزه خدمات وبسازش

سوالات متداول

تمام پروژه های طراحی سایت وبسازش با استفاده از سیستم WordPress ایجاد و توسعه داده می‌شوند که بهترین و قوی ترین سیستم ساخت سایت در دنیا محسوب می‌شود و ساختار بسیار پیشرفته ای دارد که برای توسعه نامحدود 95% کسب و کارها کاملا مناسب است.

همچنین دارای پیشخوان مدیریت به زبان فارسی و تمام زبان های دنیا می‌باشد.

تمام کسب و کارهای موفق که به درآمدهای سرشار و بالایی دست پیدا کردند یک نقطه مشترک به نام وب سایت دارند و با استفاده از سیستم سازی و استراتژی های فوق العاده ای که تنها در بستر یک وبسایت امکان پیاده سازی وجود دارد کسب و کارشان را هر روزه قدرتمندتر نموده و توسعه دادند و احتمالا بدانید یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام که بنای آن برای سرگرمی مخاطبان بوده و محدودیت های بسیاری هم دارد چطور می‌تواند باعث پیشرفت شما شود؟ خصوصا وقتی به این مسئله فکر کنیم که مالکیت تحت یک شرکت دیگری است و آنها هستند که می‌توانند اکانت ما را کنترل یا مسدود کنند در حالی که تمام مالکیت یک وب سایت متعلق به خودتان است و هیچ کسی نمی‌تواند بر روی آن تاثیری بگذارد!

پیشنهاد وبسازش در خصوص شبکه های اجتماعی فعالیت هر روزه در آن ها و هدایت مخاطبان به وب سایت است.

در حین یا پس از عقد قرارداد از شما به عنوان کارفرما مواردی همچون اطلاعات حقیقی برای ثبت دامین، هاست و ساخت تمام حساب های کاربری به نام خودتان و محتوای زمینه کاری‌تان برای درج در وب سایت نیاز هست که همگی آنها زمان بسیار اندکی از شما خواهد گرفت و سپس روند طراحی و ساخت وب سایت شما آغاز خواهد شد.

پس از تحویل وب سایت، آموزش های لازم جهت مدیریت وب سایت و اعمال تغییرات مورد نظر ارائه می‌شوند تا بتوانید به سادگی وب سایت و محتوای آن را مدیرت نمایید و در صورت هرگونه مشکل و یا سوالی از تیم پشتیبانی وبسازش می‌توانید کمک بگیرید.

%60 مبلغ کل پروژه ابتدا دریافت و پس از بالا آمدن و تکمیل وب سایت از جانب ما الباقی دریافت و پروژه تحویل می‌گردد و سپس وارد مرحله پشتیبانی قرار می‌گیرد.

قطعا پس از همکاری با وبسازش کارشناسان ما شما را در جریان پر بازخورد ترین روش های قابل انجام بر روی وب سایت‌تان که یکی از بهترین آنها تبلیغات در گوگل است خواهند گذاشت که این خدمات نیز توسط وبسازش انجام می‌شود.

از مشاوره رایگان ما با شماره تماس زیر ارتباط بگیرید.
09202205415